Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Giriş Sayfası
 

 İçerik Düzenleyicisi

 

TİTUBB

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Ulusal Bilgi Bankası
2011 Abant Bilgilendirme Toplantısı

E- İhale Sistemi Sağlık Sektörü Altyapı Projesi Bilgilendirme Toplantısı 25-26 Ekim 2011 tarihinde Abant’ da gerçekleştirildi.

Hacettepe Üniversitesi Genel Direktörü Yrd. ve Proje Sorumlusu Sn. Prof. Dr. Mustafa ÖZMEN’in açılış konuşması ile başlayan ilk gün konuşmaları, Kamu İhale Kurumu Bşk Yardımcısı Sn. Oğuz ÇALIK , Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Gn. Md. Yrd. Sn. Dr. Ali Sait SEPTİOĞLU, SGK Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Dr. Ahmet Murat BALANLI, TCHEALTH Genel Müdürü Sn. Salih GÜREŞ ve projenin bileşenlerinin durumu raporları ile ilgili Proje Yöneticisi Sn. Cumhur ÇEKEN ve Çağrı Merkezi Yöneticisi Sn. Fatih DEMİRCAN’ın sunumları ile ilk gün oturumları tamamlandı.

İkinci gün programında; Hacettepe Üniversitesi Genel Direktörü Yrd. Proje Sorumlusu Sn. Prof. Dr. Mustafa ÖZMEN 21. Yüzyılda Sağlık sunumu ile başlandı.

Ardından oturum başkanlığını Kamu İhale Kurumu Daire Başkanı Sn. Ferruh SOLAK ın yaptığı panelde  T.C. S.B. IEGM  Şb.Md. Sn. Ersen Ünal, Sosyal Güvenlik Kurumu Şb. M. Sn. Reyhan Bozkurt, Kamu İhale Kurumu Uzm. Sn. Ümit Alsaç projenin taraflar açısından uygulamalar , faydalar, sorular ve sorunlar ile ilgili detaylı bilgiler verdiler. Panel sonrasında TCHEALTH Genel Müdür Yrd. Sn. İsmail KÜÇÜKKÜLAHLI tarafından “proje çıktıları, kazanımla ve faydaları” ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir. Kamu İhale Kurumu Bşk Yardımcısı Sn. Oğuz ÇALIK’ın kapanış konuşmasının  ardından 2 günlük TİTUBB Abant Bilgilendirme toplantısı tamamlanmıştır.